Prepravaautomobilov1

STM Trade s.r.o. bola založená v roku 2013. Firma začínala s individuálnym dovozom vozidiel z EU. Neskôr sa začala zaoberať aj prepravou vozidiel a odťahovou službou. Dnes popri týchto službách sa zaoberá už aj medzinárodnou kamiónovou dopravou a vlastní kamióny na prepravu  osobných aj nákladných vozidiel. Jazdí sa na prepravníkoch  s normami emisií euro V a VI. Požívajú sa prívesy Lohr, Kässbohrer a ROLFO.

Prepravujeme osobné aj úžitkové vozidlá, dodávky aj karavany. Prepravujeme prevažne 80% nových vozidiel ako Audi, VW, BMW, Mercedes, Škoda, Suzuki, Ford, Opel, Hyundai. Zabezpečujeme prepravu jazdených vozidiel z autobazárov, z veľkých aukčných domov, logistických centier, prevoz vozidiel autopožičovní medzi jednotlivými pobočkami, individuálne zakúpených vozidiel v EU už od 1ks vozidla podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Zaoberáme sa prenájmom nebytových priestorov, skladov, dielní, prenájmom autoservisu – pneuservisu – vrátane vybavenia,  parkovacích miest pre osobné aj nákladné vozidlá.

Náš zákazník, náš pán.